Šedá Digi-Camo a Infračervené cez Semiš Nike

Болтаем на любые темы

Šedá Digi-Camo a Infračervené cez Semiš Nike

Сообщение xiao 06 апр 2016, 04:21

Najmä air max 1 damske Ultra Dedičstva Cyan je nastavené, aby sa dospelo na police v najbližších dňoch, právo zmes ikonického estetiky, atraktívne farby a ľahké pohodlie, pre ktoré teplé počasie dopredu. Retooled o ľahký, priedušný komfort, najmä oka-a-Hyperfuse hornom AM90 Ultra je zahalený vo vnútri žiarivo modré, v odtieňoch sivej s diakritikou ponúka kontrast úprimne, ktorý je ostrý, výrazný, ešte stále jasne odoslaná do co-hviezdičkový funkciu. Tohle je všetko o konkrétnej živej modrej farbe, ktorá je ohromujúci pre jarné a letné typ.

Air Max 90 nebol sported Najvyššieho značky alebo dokonca zlatá sova logo v týchto dňoch, takže veľa ľudí sa nevypláca sa mu mozog. Ale kultovým bežec má už zavedený pekle teplé streak týchto posledných pár týždňov, plodiť, musia mať colorway tieto musíte mať colorway. A pridať najnovšie - najmä nike air max 90 white Digi Camo. Dnes biť police, nová farba spôsoby pridáva tónové elektronické digitálne kamuflážny vzor šedá semiš hornej, s solid-čierny semišový kontrastné na toebox a golier. Na to, že neodvolateľne AM90 pocit, svetlé infračervené skoky vypnutie pogumované očká, podpätky a podrážky-akcenty.

Dlhotrvajúci Air Max 90 je vzhľadom na ďalší remix v najbližších týždňoch. Ale prípadne ako obvyklé tech upgrady, najmä milovaný siluetu hľadá miesto pre high-fashion rekonštrukcii. nikeobchod.net Tkané atletika úplne kožené hornej, všetky elegantný, maslové štýl, ktorý sa vyrába divoko atraktívne zdá a dressier účinok. Napriek tomu, že je len polovica z toho. Doubling down na ktoré elegantné pocit, model štandardné blatníka je nahradiť akúkoľvek tkané kožené vzor jogging od päty dole, naozaj sprostredkovanie a umelec dotyk. Nike Air Max 90 Stiched sa očakáva spustenie z vyberte predajcov ako súčasť Letnej sezóny 2016 zbierka - to znamená, že medzi 1. apríla a tiež jún 30.
xiao
 
Сообщений: 6
Зарегистрирован: 04 мар 2016, 10:56

Вернуться в Трынделка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1